پیشنهاد ویژه

دستگاه تصفیه هوا


بخش مهم ای از آلودگی هوا در ایران توسط وسایل نقلیه مانند خودرو ها پدیدآوری می شود که در مدینه تهران تا 70 درصد این آلودگی سهم آنها می باشد، باقی الباقی این آلودگی ها ایضاً نتیجه فعالیت نیروگاه ها، صنایع، و مراکز تجاری، اداری و قابل‌سکونت می باشد. آلاینده هایی که نقش به سزایی در آلودگی هوا دارند، عبارتند از ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون، گاز co2، دی اکسید کربن و غیره، که این آلاینده ها می توانند موجب افزایش بدبویی های ریوی شوند. برای تصفیه هوای مقام‌ها مسقف با کاربری خانگی، اداری، بیمارستانی و غیره می توان از دستگاه های تصفیه هوا استفاده کرد. دستگاه تصفیه کننده هوا متناسب با طراحی و ساخت، مشتمل چند مرحله فیلتر می باشد که قادر به حذف انواع آلاینده ها، بوی بد، ویروس ها و باکتری ها، دندان هایی همچون دی اکسید کربن و به طور کلی هرگونه ذرات معلق تا دقت 0.1 میکرون می باشد. کاربرد از دستگاه های تصفیه هوای خانگی می تواند تا حدود زیادی ابتلا به دردمندی های قلب، عروق، حساسیت های فصلی تازه‌کار از ذرات تعلیق‌شده و گرده درختان و درد های تنفسی نظیر عسرالنفس و تضییق لمحه را کاهش دهد.

راهنمای دستگاه تصفیه هوا - نکات مهم

قیمت دستگاه تصفیه هوا خانگی دیجی کالا | ارزانترین دستگاه تصفيه هوا -

قبل از ارائه توضیح ارزش و لزوم استعمال متزاید از دستگاه تصفیه هوا در سرا و محل کار و چگونگی عملکرد مفید و موثر دستگاه های تصفیه کننده هوا، به معرفت می رسانیم مجموعه دماتجهیز از واحد زمان ( 1383 تا کنون سفارشات انواع دستگاه تصفیه هوا در تهران را در مدت 2 تا 4 ساعت کاری با گارانتی معتبر، ضمانت رجعت کالا، حمل رایگان و در شهرهای دیگر تا دو روز کاری (بر اساس مسافت و دوری مسیر) با مناسب ترین قیمت ها واسپاری می دهد. (دماتجهیز عضو قانونی و معتبر اتحادیه فروشندگان لوازم شوفاژ و تهویه مطبوع و اتحادیه کسب و کارهای مجازی می باشد)

به گزارش ایسنا، به نقل از رئیس گروه صحت هوا در وزارت بهداشت؛ در سال 1400 شهرهای تهران، اهواز، مشهد، کرج و اصفهان بالاترین ضریب آلودگی هوا را نسبت به دیگر شهرهای کشور داشته اند. و تعداد روزهای بدون آلودگی هوا در این شهرها کمتر از 10 یوم بوده است!شهر زابل استان سیستان و بلوچستان همچنین فزون‌ترین سهم را در تعداد روزهای هوای خطرناک داشته و 15 روز هوای خطرناک در شهر زابل ثبت گردیده است.متأسفانه شمار فوت شدگان منتسب با آلودگی هوای کشور در سال 1400 بیش از 20 الف نفر بوده که از این آمار 6400 نفر در تهران جان خود را از دست داده اند.وزارت حفظالصحه در این خصوص اعلام نمود که، درصد قابل توجهی از آلودگی هوای تهران مربوط به سوخت غیر استاندارد خودروها است که در جایگاه های سوخت شهرها بطور گسترده توضیع می‌گردد. و تنها 20 درصد بنزینی که روزانه در شهرها مصرف می‌شود، سوخت میزان یورو4 است.

قیمت دستگاه تصفیه هوا سایا | ارزانترین دستگاه تصفیه هوا -

دستگاه های تصفیه هوای رومیزی با وزن سبک در ابعاد کوچک و متوسط ارائه می شوند و به همین راهبر مناسب استفاده در دوره هایی با متراژ کم همچون اتاق خواب ها می باشند.دستگاه تصفیه کننده هوا رومیزی معمولاً دارای 3 مرحله فیلتراسون است.

دستگاه های تصفیه هوای ایستاده سایز بزرگتری نسبت به صنف رومیزی دارند، در این دستگاه ها ممکن است از اندازه مراحل بیشتری فیلتراسیون استفاده شود.

دستگاه های تصفیه هوای همراه، دارای قابلیت حمل بر عارض گردن می باشند و وزن آنها بسیار سبک است. این دستگاه ها توسط فرآیند جذب یون ها عمل تصفیه هوا را انجام می دهند. دستگاه تصفیه کننده هوای همراه، مناسب برای استفاده افرادی است که در هوای آلوده مجبور به بیرون رفتن از مکان می باشند.

همان طور که از نام این دستگاه تصفیه کننده هوا مشخص است برای کاربرد در اتومبیل طراحی شده است. برای فعالیت دستگاه تصفیه کننده هوا مشبع است، آن را به فندک ماشین وصل کنید و یا در مواردی امکان استفاده از پیل قلمی هم در آن تعبیه شده است. دستگاه تصفیه فاعل هوای اتومبیل، نباید در معرض تابش مستقیم آفتاب و یا حرارت قرار گیرد.

خرید دستگاه تصفیه هوا