پیشنهاد ویژه

خرید اسباب بازی فکری کودکان از بازی تحریر


برای بازی روی فرفرک شمارش کنید. این را بدانید که ​سال های اولیه زندگی، واحد زمان ( های تعیین کننده ای برای رشد مغز کودک است. عواطف و آموزش هایی که مغز در این دوران می گیرد در طول زندگی او را هدایت و به رویش به او یاوری خواهد کرد. مهارت های پایه ای تفکر، همان توانایی درک پیوستگی میان چیزهاست. یعنی کودک بتواند روابط مسبب و معلولی و منطقی را به طور نسبی بفهمد. مثل توانایی طبقه بازداشت کردن، تشخیص مانندگی ها و تفاوت ها، معماها، کار کردن از روی الگو، مقایسه کردن، توانایی های حافظه و حل مسئله. در واقع بازی های فکری این توانایی ها را تقویت می کند و روش های مختلف به‌سبب بکارگیری آن ها را آموزش می دهد.

این روزهای بازی های کامپیوتری به شدت میان بچه ها معمولی شده و آنها از سامان بازی های معمولی فاصله گرفته اند. اسباب بازی هایی که عام ما می دانیم چه نقش مهمی در پرورش مهارت های کودکان دارد و این وظیفه ماست که به آغاز والدین کاری کنیم تا کودکان غرق لذت های دنیای کامپیوتری نشوند و همچنان با بازی های راست به رشد فکری و جسمی خود حامی کنند. در  فرفرک، بازی های فکری به قسم های زیر است:

آنباکس و تجربه بازی فکری

بازی فکری بزرگسال | مناسب ترین راهنمای بازی فکری در سال 97 -

هدف از بازی ایروپولی که براساس بازی بین‌المللی و پر فروش مونوپولی مدل‌سازی شده، یادگیری مدیریت پول و افزایش عقل مالی است.

در این بازی بازیکنان تاس می‌اندازند و با مقدار پولی که در عنفوان بازی دارند، خیابان‌های مختلف شهر تهران قدیم را اری می‌کنند و اگر کسی در آنجا فرود بیاید، از آن‌ها کرایه می‌گیرند. در شهر اجتناب بزنید و به دم بهترین موقعیت‌ها برای خانه، مغازه، شرکت و هرگونه املاک و مستقلات باشید. فرصت‌های خوب را خیلی زود تصاحب کنید و از رقبایتان جلو باشید. روی خانه، زمین و هتل سرمایه‌گذاری کنید و ببینید که به چه طریق پول‌هایتان به سوی شما سرازیر می‌شوند. با رقبایتان خرید بازی فکریوفروش و تجارت کنید و اذن به زنگ هوشیار برای حراج‌ها باشید. همواره مراقب باشید چون در نوک قله موفقیت‌های تجاری این بازی تنها برای یک نفر جا است و بازمانده سرنوشتی جز ورشکستگی نخواهند داشت.

بازی فکری مکارتی | ارزانترین راهنمای بازی فکری [بررسی 17 بازی فکری برتر سال] -

برای آموزش کامل بازی genga میتوانید با یک سرچ ساده در گوگل اصول و قوانین این بازی را مشاهده کنید. بازی فکری چمگا میتواند برای تمام افراد ددر تمام سنین مناسب و گیرا باشد. همچنین این بازی برای فراز بردن قدرت ذهن و تمرکز بسیار مفید می باشد.

جدول سودوکو همان یکی از بازی های فکری هیجان‌انگیز می باشد. که در ماده منفجره (کاشته‌شده درزمین) مردم ختلف جهان مورد استفاده قرر میگرد. این بازی فکری به صورت آنلاین و بصورت کتاب و طرح مناسب استفاده است. تولید کنندگان این طرح برای استفاده کودکان پیش دبستانی سعی کرده اند از میوه ها و اشیا به جای اعداد استفاده کنند. آموزش بازی سودوکو اغلب برر روی جعبه بازی و یا داخل صندوق به شما ارائه می شود.

بازی های فکری کارتی از رایج ترین و متداول ترین بازی های فکری می باشند. همانطور که میدانید این بازی ها با قابلیت بازی کردن دو الی شش تن میتوانند سرگرمی مناسبی به‌علت کودکان باشند. بازی های فکری کارتی اغلب به صورت مرموز و مسابقه ای بوده و برای کودکان جزیل هیجان انگیز می باشد. تنوع مدل های این بازی ها بسیار بالا بوده و در مدل های دخترانه و پسرانه در بازار یافت می شوند.