پیشنهاد ویژه

نرخ حواله یوان


به مبلغ قرابت دارد: – برای بین 1.000 تا 10.000 یوان، کارمزد معادل 40 یوان می باشد. – برای به مبلغ 10.000 الی 20.000 یوان کارمزد معادل 30 یوان است. – برای مقادیر بالای 20.000 یوان کارمزدی دریافت نمی شود. همان کوه طور که با توجه به مطالب فوق دیدار می کنید با بالاتر رفتن مبلغ ، کارمزد آن هم کمتر می شود و به هیچ می رسد. یعنی برای اینکه ارسال به چین بدون کارمزد شود بایسته است مبلغ شما بالای 20.000 یوان باشد.

شما با به کار گیری این روش و یک مرتبه نام‌نویسی در سایت، میتوانید همیشه با ورود به پیشخوان حساب‌ خود و واصل کردن ارز یوان مورد نظر، در لحظه از کارمزد انواع یوان مطلع شوید. با در نظر گرفتن این نکته که با وزن پول ارسالی در ارتباط است و به همان میزان مسخ میکند، بهتر است برای دریافت معلومات بیشتر در عرصه چگونگی تغییرات این ارقام با مشاوران ماهر و قابل اعتماد در این زمینه تماس بگیرید و از آن ها کمک بگیرید.

فیلم مسابقه پینگ پنگ چن چی یوان و پاک سینک هیوک کره ای

یوان شخصی | زیباترین یوان به چین | ارسال یوان با کمترین کارمزد -

یکی از بانک‌های نامدار کشور چین است که تنها به منظور آسان‌سازی روابط تجاری با ایران تاسیس و اکنون توسط کشور ایالات متحده آمریکا تحریم شده است. مزیت این بانک این حیات که در آن امکان ارسال یوآن به چین بدون کارمزد وجود داشت. متاسفانه در حال حاضر ارسال یوان به بانک کونلون چین با مشکلاتی همراه است. جهت کسب اطلاعات افزون‌تر در وضع سختی‌های ارسال یوآن به بانک کونلون چین و انتخاب روش‌های سریع‌تر و بهتر می‌توانید از همکاران ما در کارتل بازرگانی آوات مشاوره بگیرید.

TT به چین یکی از سریع‌ترین انواع به این کشور است که البته در ایران انجام آن بدلیل بود تحریم با مشکلات کثرت مواجه است. بازرگانانی که قصد ارسال به چین از این طریق را دارند باید بسیار مراقب باشند که دچار مشکل نشوند به چه‌علت که این رفتار حساسیت‌های اضافی دارد. توصیه‌ی ما در گروه آوات به بازرگانان عزیز این است که در عوض از ‌های حسابی به رخ شخصی و شرکتی استعمال کنید.

کارمزد یوان | ارزانترین ارسال یوان، شخصی، شرکتی -

برای بانکی این موارد را باید در اختیار داشته باشید:

، از نگاه مبلغ ارسالی بیشتر از سایر حوالجات دارای رسید وضع استفاده است و خویشاوندی به سایر انواع روشهای ارسال هزینه کمتری دارد. اما در مقابل این دیرتر از سایر حوالجات ارزی به دست گیرنده می‌رسد.

ج- . اگر بنا به هر یک از دلایل زیر قصد ارسال وسترن یونیون را دارید، صرافی وندا در اسرع وقت این را برایتان خواهد فرستاد:

با داشتن خصوصیات فوق یکی از بهترین ‌هاست که در زمانی هم دو تا سه ساعته بدست گیرنده خواهد رسید. بزرگترین مزیت یوان چین وسترن یونیون این است که در چین، با ارز همان کشور یعنی یوان قابل دریافت است. همچنین وسترن یوینون در کثرت از شهرهای چین دفاتر متعددی دارد و برای گیرنده چهره در کوتاه‌ترین دوران قابل دریافت است. وسترن یوینون به چین را وندا از طریق کشورهای جار ایران ارسال می‌کند.