پیشنهاد ویژه

سوله سازی سبک و مدرن


روشی است نوین برای کاهش هزینه ها و ساخت ای با مقاومت هنگفت بالا در هر شرایط آب و هوایی و تفاوت بس زیادی با سازه های معمول می باشد .

و برای انواع کاربری ها مورد استفاده رسم می گیرد در ویدیو زیر از دو المان جدا مثال زده شده است که نشان می دهد که به چه روشی سازی فرموده می شود.

زیرا امری است شغل ای و تکنیکال حتما باید توسط شرکت های مهندسی خرید انجام پذیرد به این دلیل در فضای فروشندگی جوشکارها یا کنسرسیوم هایی هستند که علم و فن و تجربه بخشش ندارند وعده های ارزانی که تفاوت قیمت بسیار زیادی در این وضع اقتصادی را دارد به شما می دهد.

کلیدر با پرونده کارگر متجاوز از 20 سال و مدارک  و گواهینامه های معتبر می تواند انتخاب درستی برای شما باشد کافی است به این صفحاتی که مشخص شده رجوع کرده و با شرکت ما شناخت شوید.

تصویر برداری شرکت سازی خراسان

سازی نداگستر قم سازی همدان

اهداف سازی جهان ، افزایش تولیدات و فعالیت خویشتن در سراسر ارض و صادرات به منطور کارآفرینی و کاهش هزینه های و اجرا با سهم گیری از تکنولوژی روز و شناخت فنی می باشد. با ایجاد فضای رقابتی و فرصت یکسان نسبت به کارفرمایان ، پیمانکاران و مشاوران جهت انعقاد قرارداد و همکاری و اجرای پروژه ها را سرلوحه خود قرار داده و مهمترین آماج خویش را تولید محصولات در حوزه سازی با کیفیت ار دید مشخصات فنی دقیق اجرائی و زیبایی و اقتصادی در راستای رضایتمندی مشتری دانسته و توقع است در ضمینه صناعت و گامی موثر جهت ارتقاع رویه فنی و کیفی و عملی برداشته و ناظر بهبود و پیشرفت کشور در صنع باشیم. دنیا به کیفیت و عرضه محصولات و جرثقبل سقفی خود در سراسر کشور و مملکت های همسایه می کوشد. .

سازی خراسان سوله سازی ساز در رشت

با رشد صنعت و توسعه شهرک های صنعتی و تجهیز واحدهای کلان صنعتی و تولیدی در تمام سرزمین در دستور کار قرار گرفت.

درکارخانه سازی تپکو در سریع ترین زمان ممکن

با گسترش فولاد در کشور سازی با سهولت بیشتری صورت می پذیرد.

ن ، به راهبر اینکه در پایتخت ارض واقع شده است

با سهولت بیشتر و در زمان کوتاه‌تری به انجام می‌رسد و در این ناحیه کاهش خواهد یافت.

ساخت در با بهترین متریال و بهره گیری از دانش یوم دنیا انجام می شود

در ، سازی با مباشرت مهندسین ساخت صورت می پذیرد.

به تیر ورقی، نوعی از  است که استحکام بالایی را تأمین می‌کند و در ضمن، وزن نهایی سازه را نیز بیش از حد بالا نمی‌برد.

در قطعات اصلی از جنس گلوله ورق هستند که هر تیر ورق از دو بال و یک جان تشکیل می‌شود که به هم لحیم داده می‌شوند. جان تیر ورق عمدتاً تخت است، اما گاه می‌توان از جان سینوسی نیز با هدف تأمین مقاومت زیادتر در وزن کمتر استفاده نمود. رفتر، دیگر جزء اصلی تیر ورقی است و پرلین، میل‌مهار، استرات، بادبند و سینه‌بند، دیگر اجزای مهم  به روش تیر ورقی را تشکیل می‌دهند.